Sık Sorulan Sorular

Soru : Sitede fiyatlar gözükmüyor alışveriş yapamıyoruz neden ?

Cevap : Sitemize kayıt olup üye girişi yaparak ürünleri toptan fiyatlarıyla görebilir sipariş verebilirsiniz.

Soru : Sitenizden nasıl sipariş vereceğiz ?

Cevap : https://youtu.be/aahjge9xQd4 Site kullanim videosunu izleyerek kolay sipariş oluşturabilirsiniz.

Soru : En az ne kadarlık sipariş verebiliyoruz tek alabiliyormuyuz?

Cevap : En az 1000 tl lik sipariş vermeniz gerekiyor. Farklı farklı ürünleri seçerek tamamlayabilirsiniz. Fakat ipek gruplarında en az alım 10 adettir farklı model ve renk seçebilirsiniz.

Soru : Kargo ücreti ne kadar ve kaç para üstü ücretsizdir ?

Cevap : Yurtiçi Kargo ücreti 125 tl Kapıda ödeme ücreti 45 tl dir. 2500 tl ve üstü alışverişlerde kargo ve kapıda ödeme ücretsizdir.

               PTT Kargo ücreti 135 tl Kapıda ödeme ücreti 45 tl dir. 2500 tl ve üstü alışverişlerde kargo ve kapıda ödeme ücretsizdir.

Soru : Hangi kargolarla çalışıyorsunuz ?

Cevap : Yurtiçi ve Ptt kargo ile çalışıyoruz.

Soru : İade ve değişiminiz varmıdır?

Cevap : Maalesef satışlarımız toptan olduğu için iade ve değişim yoktur.

Soru : Yanlış veya hatalı ürün geldi ne yapmam gerekiyor ?

Cevap : Hatalı veya yanlış ürünlerin parasını hesaplıyorsunuz bir sonraki siparişinizi onayladıktan sonra bizi arıyorsunuz benim daha önce hatalı ürünlerim vardı ( kaç paraysa ) onların parasını bu siparişimde düşermisiniz diyorsunuz sizin o siparişinizden tutarı düşülüyor daha sonra o hatalı veya yanlış ürünleri bizim adımıza kenarda tutuyorsunuz toplam 10 tane olunca bize iade kargo yapıyorsunuz.

Soru : Yanlış ürünleri hangi kargoyla göndermeliyim ?

Cevap : Yurtiçi kargo (Sözleşme numaramız 736048759 ) ile ve PTT kargo (Sözleşme numaramız 100364171 ) gönderebilirsiniz. Sözleşme numaramızı söylediğiniz zaman direk bizim bilgiler çıkar alıcı ödeme olarak gönderebilirsiniz.

Soru : Siparişimi verdim kargom ne zaman çıkar veya ne zaman elime ulaşır ?

Cevap : Kargonuz sipariş sırasına göre 1-3 gün içinde çıkar 1-7 gün içinde elinizde olur. Kampanya süreçlerinde Kargoya veriliş süresi 1-7 gündür. Kargonuzu siparişlerim kısmından kargo durumundan takip edebilirsiniz.

Soru : Komisyonlu satışınız varmı ?

Cevap : Maalesef şu anda yok ama en kısa sürede başlayacaktır.

Soru : XML veriyormusunuz ?

Cevap : Maalesef şu anda vermiyoruz ama en kısa sürede başlayacaktır.

Soru : Whatsapp ve instagram üzerinden sipariş verebiliyormuyuz ?

Cevap : Whatsapp ve İnstagram üzerinden serili ve paket bazında satışlar yapılıyor. Renk ve model seçilen siparişleri sadece site üstünden verebilirsiniz.

Soru : Yurtdışına satışınız varmı ve kargo ücretleri ne kadar ?

Cevap : Yurtdışına satışımız var. Sitemizde uluslar arası kargo ücretleri kısmından bölgeyi bulup kargo büyüklüğüne göre ücretlere bakabilirsiniz  ve sipariş verdiğiniz kısımda adresi yazdıktan sonra ödeme kısmında’ da kaç para kargo ücreti olduğu yazıyor.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et