İade Sözleşmesi

İADE VE DEĞİŞİM YOKTUR.

Değiştirme ve iade
semercioglutoptan.com’ dan alınan bir ürünün hatalı çıkması durumu hariç iade ve değişim yoktur lütfen sipariş vereceğiniz ürünleri emin olduktan sonra sipariş veriniz. İade işleminde koşullara göre ürünün yenisi gönderilir ya da ödenilen bedel iade edilir.

Yeni siparişin iptali
semercioglutoptan.com ‘ dan verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde 0850 308 52 69  WhatsApp Hattımıza mesaj atarak veya 0 332 352 90 22 nolu hattan iptal sebebinizi belirtiniz (Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi durumlarda) Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya çıkmamış olması gerekmektedir. Elinize ulaşan, teslim aldığınız siparişler için yukarıda belirtilen şartların gerçekleşmesi gerekmektedir.

Ödeme iadesi
İptal/İade ettiğiniz siparişlerinizin; iadesi onaylandıktan sonra 10 gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Kredi kartıyla verilen siparişlerde; kartınızdan çekilen tutar iptal edilmekte ve aynen iade olmaktadır. Havale veya EFT ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi belirteceğiniz banka hesap bilgilerine göre iade edilecektir.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et